HİZMETLERİMİZ

Emlak Alım Satım Kiralama

image38

Bünyemizde bulunan veya ortak çalıştığımız firmaların bünyesinde bulunan gayrimenkullerin gezdirilip gösterilmesi, alıcıya veya kiracıya gayrimenkulle alakalı tüm bilgi ve belgelerin sunulması, sonrasında gayrimenkulun satın alınması veya kiralanması için ana sözleşmenin kurulması yönünde verdiğimiz danışmanlık hizmetidir.


Bu hizmet karşılığında kiralamalarda bir aylık kira bedeli+KDV ve satın alımlarda alıcıdan %2+KDV satıcıdan %2+KDV oranında hizmet bedeli alınmaktadır.

Portföy Yönetimi

image39

Yatırımcılarımızın getiri beklentisine uygun optimal gayrimenkul portföyü oluşturma, sık değişebilen piyasaların takibini yapma, etkin gayrimenkul portföyü güncellemeleri yapma, yatırımcılarımızı vade, risk ve getiri profiline uygun olarak en iyi getiriyi sağlama, mevcut gayrimenkullerin getirilerini takip etme hususlarında verdiğimiz danışmanlık hizmetidir.

Gayrimenkul Geliştirme

image40

Gayrimenkullerinize mimari destek sağlayarak, güncel trendleri uygulamak, gayrimenkullerinizin alt ve üst yapısı güncel tutmak için verdiğimiz danışmanlık hizmetidir.

Pazar Araştırması

image41

Gayrimenkul piyasalarındaki talep koşulları, satış tahminleri ve yeni pazarların geliştirilmesi konusunda yürütülen danışmanlık hizmetidir.

Ekspertiz

image42

Her türlü gayrimenkulun mevcut piyasa değerinin tespiti için yapılan çalışmadır.


 Bu hizmet karşılığında ekpertiz talep eden müşterimizden 1500 TL+KDV ücret alınmaktadır.